Skip to main content
Taal:
Dutch
German
English
French
Italian
Spanish
Swedish
Danish
Finnish
Verzending:
Duitsland
shop@bierothek.de
Die Bierothek®
Einloggen / Anmelden
Einloggen / Anmelden
Warenkorb:
Warenkorb
0
Menü
Zoekopdracht
Alle bieren
Abonnementen
Nieuwe hits
Pakketjes
Bierpakete
Brouwerijpakketten
Geschenkverpakking
Alle pakketten
Brouwerijen
Bierstijlen
Bierstijlen
Internationaal Pils
Donker en zwart bier
Duitse lagerbieren
Beierse Pale
Pilsener
Bockbieren
Gerookte bieren
Kölsch en Altbiers
Tarwe bieren
Meergranenbier
Britse/Amerikaanse ales
India Pale Ale
Porter en Stout
Gerstewijn
Belgische bieren
Zure bieren
Fruit-, kruiden- en specerijenbieren
Op vat gerijpte bieren
Andere stijlen
Alle bierstijlen
Categorie
Alcoholvrije bieren
Alcoholvrije dranken
Beiers bier
Belgisch Bier
Biologische bieren
Ingeblikt bier
Frankisch bier
Glutenvrij bier
5L vat
Zomerbier
Winterbier
Alle Categorie
Cadeaus
Bierige producten
Brillen & Co.
Vouchers
Grote flessen
Koopwaar
Pakketten bier
Geesten
Alle geschenken
Aanbiedingen %
Verzenden
Filter
Terugstellen
Filter toepassen
Bie-categorie
Bierothek® Braufrisch
Bier Stijl
Belgische bieren
Biologische bieren (DE-ÖKO-006)
Bockbieren
Duitse lagerbieren
Donker en zwart bier
Frucht-
Frankisch bier
Glutenvrij bier
Beierse Pale
India Pale Ale
Internationaal Pils
Kräuter-
Meergranenbier
Pilsener
Porter & stout
Gerookte bieren
Zure bieren
Britse/Amerikaanse ales
Andere stijlen
Tarwe bieren
Und gewürzbiere
Categorie
Beiers bier
Alcoholvrije bieren
Ingeblikt bier
Frankisch bier
Belgisch Bier
Biologische bieren
Alcoholvrije dranken
Fietser
Glutenvrij bier
Land
Afrika
Asien
Baltikum
Belgien & niederlande
Deutschland
Frankreich
Griechenland
Großbritannien
Irland
Italien
Montenegro
Polen
Portugal
Schweden
Skandinavien
Spanien
Tschechien
Usa & kanada
Österreich
Alcoholgehalte(%)
0 - 10+
Beschikbaar
Direct klaar voor verzending
Raakt op
Rating
& meer
& meer
& meer
& meer
Prijs
€ 0 - 30+
Terugstellen
Filter toepassen
unter 0,5 % Vol.
Ontdek meer alcoholgehaltegroepen.
Bij ons verkrijgbaar
Filter
Lijst weergave
Bierothek® sorteren
Naam(oplopend)
Naam(aflopend)
Prijs (oplopend)
Prijs(Aflopend)
Nieuwe releases
Inventaris
24 Resultaten
Informatie over het sorteren van producten
Weizenbiere
Tarwe bier glas
emelisse
100%
(2)
€ 3,69
-
1 St. - € 3,69 / St.
Uitverkocht
Sauerbiere
oude kriek 0,375
Boon
€ 7,49
MEHRWEG
0,38 L Fles - € 19,71 / LTR
Uitverkocht
India Pale Ale
ipa glas
Septem
100%
(2)
€ 4,09
-
1 St. - € 4,09 / St.
Uitverkocht
sakiškių alus glas
Sakiskiu Alus
100%
(2)
€ 4,09
-
1 St. - € 4,09 / St.
Uitverkocht
19.08.2025
Bio-Biere (DE-ÖKO-006)
kirsche-aronia
Riedenburger Brauhaus
100%
(1)
€ 2,99
MEHRWEG
0,33 L Fles - € 9,06 / LTR
Uitverkocht
UK/US Ales
crew republic glas 0,3l
Crew Republic
€ 3,29
-
1 St. - € 3,29 / St.
Uitverkocht
Belgische Ales
duchesse de bourgogne 0,75l
Verhaeghe Brewery
€ 12,69
MEHRWEG
0,75 L Fles - € 16,92 / LTR
Uitverkocht
India Pale Ale
ipa liberis 2+3
Brauerei S.Riegele
96%
(5)
€ 2,89
MEHRWEG
0,33 L Fles - € 8,76 / LTR
Uitverkocht
Helles
hell niet alcoholisch
Brauerei S.Riegele
100%
(4)
€ 2,39
MEHRWEG
0,50 L Fles - € 4,78 / LTR
Uitverkocht
14.07.2026
India Pale Ale|Bio-Biere (DE-ÖKO-006)
dolden null
Riedenburger Brauhaus
100%
(5)
€ 3,39
MEHRWEG
0,33 L Fles - € 10,27 / LTR
Uitverkocht
bierkrugnudeln (250g)
Alb-Gold
100%
(6)
€ 3,29
-
250 G PAKKET - € 1,32 / 100 G
Uitverkocht
tannenzäpfle hefe-weizen biergelee
Faller Konfitüren
100%
(3)
€ 5,29
-
330 G Fles - € 1,60 / 100 G
Uitverkocht
tannenzäpfle biergelee
Faller Konfitüren
100%
(4)
€ 5,29
-
330 G Fles - € 1,60 / 100 G
Uitverkocht
gummibierchen
Gummibierchen
100%
(11)
€ 3,09
-
150 G - € 2,06 / 100 G
Uitverkocht
hopster
Hopster
86.67%
(3)
€ 2,39
MEHRWEG
0,33 L Fles - € 7,24 / LTR
Uitverkocht
Weizenbiere|Mehrkornbiere
tap 3 weisse niet alcoholisch
Schneider Weisse
€ 2,39
MEHRWEG
0,50 L Fles - € 4,78 / LTR
Uitverkocht
India Pale Ale
free ipa
Camba
€ 4,99
EINWEG
0,44 L KAN - € 11,34 / LTR
Uitverkocht
Weizenbiere
tuesday
And Union
€ 2,99
MEHRWEG
0,33 L Fles - € 9,06 / LTR
Uitverkocht
Deutsche Lagerbiere
grillpaket fränkisch hell
Die Bierothek®
€ 30,99
MEHRWEG
1,00 L PAKKET - € 30,99 / LTR
Uitverkocht
stripped craft
NØGNE Ø
€ 4,99
MEHRWEG
0,33 L Fles - € 15,12 / LTR
Uitverkocht
karma glas
Birra Karma
100%
(4)
€ 5,09
-
1 St. - € 5,09 / St.
Uitverkocht
Bio-Biere (DE-ÖKO-006)|Fränkische Biere|Dunkles und Schwarzbier
dinkel malz
Riedenburger Brauhaus
100%
(5)
€ 2,39
MEHRWEG
0,33 L Fles - € 7,24 / LTR
Uitverkocht
freipa le chauffeur
Nittenauer
86.67%
(3)
€ 3,99
MEHRWEG
0,33 L Fles - € 12,09 / LTR
Uitverkocht
Rauchbiere
hallerndorfer rauchbier
Brauerei Rittmayer
€ 2,39
MEHRWEG
0,50 L Fles - € 4,78 / LTR
Uitverkocht
«
1
2
...
9
10
11
12
13
14
24 Resultaten
Toegevoegd aan winkelwagen
Close
Toegevoegd aan winkelwagen
Ingrediënten en allergenen
Voucherbericht
Leveranciersinformatie
Close