Aanbiedingen %

Aanbiedingen %

Filter
Bie-categorie
Bier Stijl
Categorie
Alcoholgehalte(%)

0 - 10+

Bittere eenheid
Beschikbaar
Prijs

€ 0 - 30+

Filter
Bie-categorie
Bier Stijl
Categorie
Alcoholgehalte(%)

0 - 10+

Bittere eenheid
Beschikbaar
Prijs

€ 0 - 30+

Gereduceerd
30.09.2026
Product Nillis 0,0%
Belgische bieren | Donker en zwart bier
La Trappe Trappist
€ 1,39
€ 3,39
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 4,21 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
30.03.2027
Product Zest
Zure bieren | Fruit-, kruiden- en specerijenbieren
Vault City
€ 3,59
EINWEG 0,44 L KAN - € 8,16 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
13.03.2027
Product Screwball
Zure bieren | Meergranenbier | Fruit-, kruiden- en specerijenbieren
Vault City
€ 3,69
EINWEG 0,44 L KAN - € 8,39 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
31.12.2027
Product Hansebock
Bockbieren | Op vat gerijpte bieren | Fruit-, kruiden- en specerijenbieren
Barbarossa i am
€ 16,39
EINWEG 0,75 L Fles - € 21,85 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
31.05.2027
Product Hansebock
Bockbieren | Op vat gerijpte bieren | Fruit-, kruiden- en specerijenbieren
Barbarossa i am
€ 6,59
EINWEG 0,33 L Fles - € 19,97 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
31.12.2027
Product Porter
Porter en Stout | Op vat gerijpte bieren | Fruit-, kruiden- en specerijenbieren
Barbarossa i am
€ 16,09
EINWEG 0,75 L Fles - € 21,45 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
31.12.2026
Product Porter
Porter en Stout | Op vat gerijpte bieren | Fruit-, kruiden- en specerijenbieren
Barbarossa i am
€ 6,59
EINWEG 0,33 L Fles - € 19,97 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Gereduceerd
04.11.2026
Product Klostersud
Duitse lagerbieren | Frankisch bier
Weißenoher Klosterbrauerei
80%
(1)
€ 2,09
€ 2,49
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 4,18 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Gereduceerd
Product Bierpaket Weihnachtsbiere
Die Bierothek®
100%
(8)
€ 52,09
€ 52,29
EINWEG + MEHRWEG 1 St. PAKKET - € 52,09 / St.
1 2 »
40 Resultaten