Currently shipping to Germany only. International shipping restarts soon – stay tuned!

Filter
Bie-categorie
Bier Stijl
Land
Alcoholgehalte(%)

0 - 10+

Bittere eenheid
Beschikbaar
Prijs

€ 0 - 30+

Alcoholvrije bieren

De zee zonder vis? Licht zonder elektriciteit? Bier zonder alcohol?

Het een heeft het ander nodig? – Nee, helemaal niet!

Alcoholvrije bieren worden steeds populairder. Vooral kleine ambachtelijke bierbrouwerijen en microbrouwerijen gebruiken nieuwe technologieën om zeer smakelijke alcoholvrije dranken te creëren!

Dat bewijst de creatieve brouwerij Kehrwieder met zijn ü.NN IPA, de eerste alcoholvrije IPA in Duitsland. Een alcoholvrij bier hoeft qua smaak niets aan smaak in te leveren. “Alcoholvrij”, evenals bierstijlen met alcohol, kunnen indruk maken met moutige, zoete, karamelachtige, bittere en fruitige aroma's. Ze zijn veel sneller te drinken – zonder dronken te worden – en lessen je dorst optimaal, wat een duidelijk voordeel is ten opzichte van andere bieren.

Lichte zomerse gerechten passen perfect bij alcoholvrije bieren, zoals gegrilde gebraden kip, een verfrissende salade en apfelstrudel met vanillesaus als dessert.



Bij ons verkrijgbaar

14.07.2026
Brauerei Dolden Null
India Pale Ale | Biologische bieren (DE-ÖKO-006)
Riedenburger Brauhaus
100%
(5)
€ 3,39
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 10,27 / LTR
Brauerei Hell Alkoholfrei
Beierse Pale
Brauerei S.Riegele
100%
(4)
€ 2,39
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 4,78 / LTR
Brauerei Tap 3 Weisse Alkoholfrei
Tarwe bieren | Meergranenbier
Schneider Weisse
€ 2,39
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 4,78 / LTR
Brauerei Tuesday
Tarwe bieren
And Union
€ 2,99
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 9,06 / LTR
Brauerei FreIPA Le Chauffeur
Nittenauer
86.67%
(3)
€ 3,99
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 12,09 / LTR
« 1 2 3 4 5
5 Resultaten