Currently shipping to Germany only. International shipping restarts soon – stay tuned!

Filter
Bie-categorie
Bier Stijl
Categorie
Land
Alcoholgehalte(%)

0 - 10+

Beschikbaar
Prijs

€ 0 - 30+

Bij ons verkrijgbaar

Opas Liebling Kellerbier
Deutsche Lagerbiere|Fränkische Biere
Braumanufaktur Hertl
97.5%
(8)
€ 3,59
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 7,18 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Gereduceerd
16.10.2026
Lager Hell
Deutsche Lagerbiere|Helles
Private Landbrauerei Schönram
€ 1,59
€ 3,09
EINWEG 0,50 L KAN - € 3,18 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Chiemsee Hopla
Deutsche Lagerbiere
Camba
€ 4,09
EINWEG 0,44 L KAN - € 9,30 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Nelson Reloaded
Weizenbiere|Mehrkornbiere
Camba
€ 5,09
EINWEG 0,44 L KAN - € 11,57 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Märzen
Deutsche Lagerbiere|Fränkische Biere
Eschenbacher
€ 2,49
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 4,98 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Oktoberfestbier
Deutsche Lagerbiere
Hofbräu München
€ 3,19
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 6,38 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Oktoberfestbier
Deutsche Lagerbiere
Löwenbräu München
€ 3,19
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 6,38 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Export
Internationale Lagerbiere
Lapin Kulta
€ 2,89
EINWEG 0,33 L KAN - € 8,76 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Isid’or 0,75l
UK/US Ales|Mehrkornbiere
La Trappe Trappist
€ 9,79
MEHRWEG 0,75 L Fles - € 13,05 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Canadian Pale Ale
UK/US Ales
Moosehead Breweries
€ 3,09
EINWEG 0,36 L KAN - € 8,58 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Bio Das Helle
Helles
Wolfscraft
€ 2,69
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 8,15 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
06.10.2027
Cornet Oaked- Strong Blond 8,5%
Belgische Ales|Mehrkornbiere
Brouwerij DE HOORN
€ 4,59
EINWEG 0,33 L Fles - € 13,91 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
30.08.2026
Isid’or
UK/US Ales|Mehrkornbiere
La Trappe Trappist
100%
(1)
€ 5,59
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 16,94 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Klosterbräu Bamberger Kellerbier
Fränkische Biere
Klosterbräu Bamberg
€ 2,49
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 4,98 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Seidla Hell
Fränkische Biere|Helles
Aufsesser
€ 2,49
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 4,98 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Bio-Malzgetränk
Fränkische Biere|Frucht-, Kräuter-, und Gewürzbiere
Storch im Glück
100%
(2)
€ 2,99
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 5,98 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Weiherer Landbier
Deutsche Lagerbiere|Fränkische Biere|Helles
Weiherer Bier
100%
(3)
€ 2,29
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 4,58 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Held Bräu Hell
Deutsche Lagerbiere|Fränkische Biere|Helles
Held Bräu
100%
(3)
€ 2,49
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 4,98 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Papa´s Weißheit
Weizenbiere|Fränkische Biere|Mehrkornbiere
Braumanufaktur Hertl
96%
(5)
€ 3,59
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 7,18 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Mutti’s Sonnenschein
Deutsche Lagerbiere|Fränkische Biere|Helles
Braumanufaktur Hertl
93.33%
(6)
€ 3,59
MEHRWEG 0,50 L Fles - € 7,18 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Oude Gueuze
Belgische Ales|Holzfassgereifte Biere|Sauerbiere|Mehrkornbiere
Boon
100%
(2)
€ 4,39
MEHRWEG 0,25 L Fles - € 17,56 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Reduziert
Quadrupel
Belgische Ales
La Trappe Trappist
€ 4,39
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 13,30 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Chocolate Stout
Porter & Stout|Bio-Biere (DE-ÖKO-006)|Dunkles und Schwarzbier
Samuel Smith
100%
(4)
€ 4,79
EINWEG 0,36 L Fles - € 13,31 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Nocturnum
Belgische Ales
Delirium
€ 4,69
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 14,21 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Chocolate Bock
Bockbiere|Fränkische Biere
Maisel & Friends
100%
(4)
€ 9,19
MEHRWEG 0,75 L Fles - € 12,25 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Double Ambrée
Belgische Ales
Grimbergen
€ 3,99
EINWEG 0,33 L KAN - € 12,09 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Amber
UK/US Ales
Camba
€ 5,29
EINWEG 0,44 L KAN - € 12,02 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Free IPA
India Pale Ale
Camba
€ 4,99
EINWEG 0,44 L KAN - € 11,34 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
Apex Oatmeal Stout
Porter & Stout
Wicklow Wolf
€ 6,19
EINWEG 0,44 L KAN - € 14,07 / LTR
Toevoegen aan winkelwagen
UNTAPPD: 3,99
Just in Time - Hazy Pale Ale
India Pale Ale|Mehrkornbiere
Cierzo Brewing
€ 5,49
EINWEG 0,44 L KAN - € 12,48 / LTR
Untappd: 4,25
Dinomite!- Double Oatmeal IPA
India Pale Ale|Mehrkornbiere
Gekko Brewing
€ 7,69
EINWEG 0,44 L KAN - € 17,48 / LTR
Untappd: 4,19
Summer on the Inside - DDH Pale Ale
India Pale Ale
Gekko Brewing
€ 7,09
EINWEG 0,44 L KAN - € 16,11 / LTR
Untappd: 3,46
Small Batch Irish Red Ale
UK/US Ales
Moosehead Breweries
€ 4,09
EINWEG 0,47 L KAN - € 8,70 / LTR
Braufrisch
Untappd: 3,8
Winter in Wellington
India Pale Ale
Ice Breaker Brewing Co.
€ 7,59
EINWEG 0,44 L KAN - € 17,25 / LTR
Braufrisch
Untappd: 3,81
Winter in Tulum
India Pale Ale
Ice Breaker Brewing Co.
€ 7,59
EINWEG 0,44 L KAN - € 17,25 / LTR
Braufrisch
UNTAPPD: 3,75 Collab
Hazy Pale Ale
Big Shed Brewing, Deep Creek
100%
(1)
€ 4,99
EINWEG 0,38 L KAN - € 13,13 / LTR
BOCKBIER BOX
Bockbiere
Karlsberg Brauerei
100%
(8)
€ 33,29
MEHRWEG 1 St. PAKKET - € 33,29 / St.
Cubulteria
Belgische Ales
Birra Karma
100%
(1)
€ 6,09
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 18,45 / LTR
Marilyn
Belgische Ales
Birra Karma
60%
(1)
€ 6,09
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 18,45 / LTR
Saison O´Connor
Belgische Ales
MUSA
100%
(2)
€ 3,79
MEHRWEG 0,33 L Fles - € 11,48 / LTR
1 2 3 4 5 6 7 8 »
40 Resultaten